Cześć, jestem

Sandra

i jestem autorką książki

“Niezbędnik Finansowy.
Jak dogadać się z pieniędzmi i żyć z nimi w zgodzie”

Z mojej książki dowiesz się w jaki sposób skutecznie planować swój domowy budżet oraz zdobędziesz umiejętność zarządzania pieniędzmi na podstawie ćwiczeń jakie dla Ciebie przygotowałam.

Odczarowuje mit na temat pieniędzy mówiący, że to trudne wyzwanie, którego mogą się podejmować tylko nieliczni.

Niezależnie od tego w jakiej sytuacji dziś się znajdujesz – bardzo szybko przekonasz się, że wdrażając proponowane przeze mnie sprawdzone i skuteczne narzędzia zaczniesz i Ty odnosić sukcesy w zarządzaniu swoim budżetem.

Wyobraź sobie, że stan Twojego konta nie jest już dla Ciebie źródłem stresu. Krok po kroku realizujesz swoje marzenia. Realnie odczuwasz jak rośnie Twoje poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Jeśli masz dzieci to w świadomy i przemyślany sposób budujesz i rozwijasz ich zaradność finansową.

Masz rację – to może wydawać się trudne. Uwierz mi jednak – a najlepiej doświadcz osobiście, że można się tego nauczyć. Podobnie jak robi to już wiele innych osób – historie niektórych z nich również znajdziesz na kartach “Niezbędnika”.

Każdy sukces zaczyna się od decyzji. Od tego momentu, w którym postanawiasz coś zrobić.
Zapewne wiesz o tym doskonale, że większość osób odpuści. Znajdzie racjonalną wymówkę typu “nie mam czasu”, “to nie dla mnie” – i wyjdą z tej strony.

A jaką Ty podejmujesz decyzję?
Decydujesz się na działanie? Czy na unikanie?

w

Dzięki Niezbędnikowi nauczyłam się jak mam dobrze zarządzać swoimi finansami, co umożliwiło mi odłożyć sporą kwotę na wymarzone meble do nowego domu. Serdecznie polecam – warto!

~ Agnieszka

w

Gorąco polecam ten wyjątkowy poradnik! Zawsze miałam problem jak dobrze i świadomie zaplanować codzienne wydatki a teraz z łatwością zarządzam moim budżetem. Dzięki świadomemu zarządzaniu jestem w stanie sporo zaoszczędzić. Dziękuję Sandra za tą genialną książkę!

~ Iwona

w

Chciałabym podziękować Pani za Niezbędnik. A dlaczego? To prosta odpowiedź.: myślałam że wiem jak zarządzać budżetem domowym w życiu no w końcu jestem dorosła. Tak myślałam. Raz było dużo i fajnie a raz mało i wtedy nie było już fajnie. Raz starczało a raz brakowało. Kupiłam w „promocji” oczywiście Niezbędnik i co się okazało? że mimo tego że jestem dorosła to wcale w sprawach finansowych nie jestem taka mądra. Nieraz pomagałam córce w matematyce – dla mnie było wszystko proste, zrozumiałe. Czasami pytałam córkę : jak ty tego możesz nie rozumieć przecież to takie proste. I co się okazało po przeczytaniu Niezbędnika? że moja matematyka finansowa domu też „kulała” jak matma mojej córki. Z mocnym postanowieniem poprawy podeszłam do nauki. I co? I jest inaczej. Lepiej, dużo lepiej. Rachunki zapłacone, pieniądze odłożone i jeszcze mogę pozwolić sobie na przyjemność tylko dla mnie. Czasami malutka rzecz a cieszy. Mam słoik z paragonami i słoik z wakacjami i świnkę pko. Jestem dumna z siebie. Stwierdzam że na naukę nigdy nie jest za późno. Dziękuję Pani Sandro. Wielkie „serce” dla Pani

~ Wiesława

Niezbędnik Finansowy

49 zł 45 zł

Pakiet: 2x

Niezbędnik Finansowy

98 zł 75 zł

Uważam, że umiejętność zarządzania pieniędzmi potrzebna jest każdemu z nas. Niezależnie od tego czy prowadzisz swoją firmę, pracujesz na etacie czy zajmujesz się prowadzeniem domu każdego dnia doświadczasz relacji z pieniądzem. To od Ciebie zależy kto w tej relacji trzyma ster w ręku. To Ty decydujesz czy Twoja kondycja finansowa jest dziełem przypadku czy też wprost przeciwnie – jest procesem świadomie prowadzonym przez Ciebie.

Ciągle się zastanawiasz?

Wpisz poniżej swój najlepszy adres e-mail.
W odpowiedzi dostaniesz link do fragmentu Niezbędnika.
Sprawdzisz co Cię czeka w środku.